Korporatīvām vajadzībām

Ietaupiet laiku un naudu

Samaziniet savus ikmēneša izdevumus tikai ar dažiem klikšķiem!

Gandrīz katram mūsdienu biznesam, iespējams reti, bet ir kurjera sūtījumu nepieciešamība, tomēr ne visi apzinās, cik daudz laika un līdzekļu var ietaupīt izmantojot mūsu piedāvāto servisu!

Ietaupiet, lai pelnītu vairāk!

Katrs bizness ir unikāls, tāpat kā unikāla ir tā vide. Tomēr visus uzņēmumus vieno nepieciešamība sadarboties ar partneriem, un ne vienmēr ir iespējams vienkārši doties pie viņiem. Dažreiz mums ir jānogādā līgumus, vai svarīgus paraugus. Mēs zinām, kas nepieciešams mūsu korporatīvajiem klientiem! YouSend garantē ātru un izdevīgu piegādi Baltijas valstīs un visā pasaulē. Jau vairāk nekā 7 gadus mēs palīdzam uzņēmumiem augt un sadarboties ar partneriem visā pasaulē.

Svarīgs aspekts ir tas, ka katram kurjeru uzņēmumam ir savas stiprās un vājās puses, un virzieni. Kāds no kurjera pakalpojuma sniedzējiem ir labs, beramkravu sūtīšanai, kāds trešo valstu sūtījumiem, citi izdevīgi īsteno ekspress sūtīšanu Eiropā. Jums nebūs nepieciešami dažādi līgumi un izdevīga varianta meklēšana, jo visi ir atspoguļoti šeit, vienā vietā - jūsu pieprasījuma rezultāta mūsu kalkulatorā!

  • Jūs nekavējoties izvēlaties labāko piedāvājumu starp visiem kurjeru uzņēmumiem un to pakalpojumiem!
  • Garantēta vislētākā cena visām piegādēm Eiropā un pasaulē! Ietaupījums līdz -65% salīdzinot ar kurjeru pakalpojumu tiešajiem līgumiem!
  • YouSend ir vismodernākā mājas lapa, kas izveidota, lai ekonomētu Jūsu laiku un enerģiju kaut kam patiešām svarīgam!