Par uzņēmumu

YouSend.lv - apkopotājs un brokeris izdevīgas starptautiskas kurjerpiegādes noformēšana. Darbojoties klienta vārdā un viņa interesēs, serviss palīdz noformēt sūtījumu importu un eksportu visā pasaulē.

Sūtījuma noformēšana aizņem tikai 4 klikšķus, un klients no Karību baseina, draugs no Lielbritānijas, ASV vai Ķīnas partneri saņems no jums: sūtījumu, preci, paraugu vai dokumentus. YouSend apkopo simtiem paku no dažādiem klientiem, samazinot izdevumus līdz -70%.


YouSend sadarbojas ar lielākajiem kurjerdienestiem (DHL, DPD, FEDEX, TNT, UPS) visos kontinentos un vienā ekrānā piedāvā visus piegādes risinājumus, kārtojot tos pēc steidzamības un vērtības. Visi pakalpojumi, izņemot pasta sūtījumus, ietver bezmaksas pakalpojumu YouSend Protection. Papildus preces nosūtīšanai uzņēmums piedāvā līdzīgus pakalpojumus: papildu apdrošināšana, sūtījuma paņemšana no piegādātāja, lai kur tas atrastos, turpmākais pārrēķins, šķirošana, defektu atklāšana, izvietošana noliktavās un tamlīdzīgi. Viss pakalpojumu komplekss tiek iekļauts pāris klikšķu sistēmā.

YouSend.lv dibināts 2012. gadā. Pateicoties uzkrātajai pieredzei, pastāvīgai tehnoloģiskās bāzes attīstībai un komandas ekspertīzei “YouSend” kļuva par partneri lielāko eBay un Amazon veikalu tīkliem. Papildus tiem, servisam uzticas privātpersonas un uzņēmumi, kas nav saistīti ar elektronisko komerciju.

Sāciet ietaupīt arī jūs ar YouSend jau šodien!