Tiešsaistes veikaliem

ECOM professionāliem (Etsy, Amazon, eBay utt.) ir vajadzīga drošāka un lētāka piegāde vairāk nekā citiem

Automatizējiet savu pārdošanu ar mūsu kurjerpasta piegādes pakalpojumu.

Vairāk nekā 50% no visiem mūsu klientiem ir lielākie Etsy, eBay, Amazon un parastie interneta veikali. Kāpēc tieši mēs? Tāpēc kā mēs vislabāk saprotam visas e-komercijas vajadzības, ātrās, uzticamās un lētās piegādes nozīmē visā pasaulē.

Mūsu ekspertīze

Mēs sadarbojamies ar interneta veikaliem jau vairāk nekā 7 gadus un saprotam, kas nepieciešams mūsu klientiem. Ar YouSend jūs saņemat vislabāko servisu, stabilu API integrāciju ar CRM sistēmām, funkcionālu kabinetu sūtījumu izsekošanai un, protams, vislabākās cenas.

Kvalificēts YouSend personāls palīdzēs jums savākt un nosūtīt pasūtījumu noteiktā laikā un piegādāt to jūsu klientiem. Mēs piegādājam dažādus produktus: no SIM kartēm un mobilajiem tālruņiem līdz auto detaļām un luksusa precēm. Neatkarīgi no jūsu produkta specifikas mēs nodrošināsim, ka tas tiek piegādāts savlaicīgi!

Mēs aicinām jūs sākt strādāt ar mums, kā arī iepazīties ar mūsu Fulfilment piedāvājumu, ar masveida sūtijumu aukšupielādi un API savienojuma uzstādīšanu!

  • Mums ir visplašākā pieredze darbā ar klientiem no e-komercijas
  • Ekonomējiet līdzekļus, taupot ar katra sūtījuma nosūtīšanu
  • Jūsu komandai būs vairāk laika, lai pelnītu naudu, ietaupot to, izmantojot YouSend

YouSend API integrējas ar visām tīmekļavietnēm, ieskaitot populārākās e-kommerces platformas

API savienojums ļauj pilnībā automatizēt visas jūsu uzņēmumam nepieciešamās sūtījumu piegādes. Lūdzu, reģistrējieties un sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!